Wesoły Poranek

Niepubliczny żłobek w Chorzowie zaprasza!!!! UWAGA !!!
Nowa placówka od 01.09.2020
!!! ZAPISY TRWAJĄ !!!
Chorzów, ul. Gałeczki 47
Zadzwoń i zapisz swoje dziecko
606-871-964

CO NAS WYRÓŻNIA


Małe grupy

W naszym żłobku dzieci przebywają w małych grupach 8 i 16 osobowch, co ułatwia organizację większej ilości zajęć i sprzyja rozwojowi maluszków.

Czyste powietrze

Posiadamy nowoczesne systemy filtracji powierza. Mają Państwo pewność, że dziecko przebywa w pomieszczeniach z czystym powietrzem.

Żłobkobus

Posiadamy specjalny 6-cio osobowy wózek dla dzieci. Organizujemy wyjścia na spacerki również najmłodszym dzieciaczkom.

Komunikacja z rodzicem

Korzystamy z systemu eBobasek. Mają Państwo stały dostęp do informacji o dziecku i ważnych informacji dotyczących żłobka.

Istotność lokalizacji w wyborze żłobka dla dziecka


Blisko domu czy blisko pracy?

Wybór odpowiedniego żłobka to dla wielu rodziców niełatwa i wieloetapowa decyzja. Szukając najlepszej placówki dla malucha należy zwrócić przede uwagę na opinie, kadrę oraz plan dnia charakteryzujący dany żłobek. Należy jednak pamiętać, że równie ważna jest lokalizacja. Zatem gdzie lepiej wybrać żłobek? Blisko pracy czy blisko domu? Wybierając żłobek blisko domu można mieć pewność, że zawsze znajdzie się osoba mogąca odebrać dziecko. W naszym żłobku “Wesoły Poranek” za Państwa zgodą mogą to zrobić dziadkowie, zaprzyjaźniona sąsiadka czy znajomy rodzic, który również odprowadza swoje dziecko do tego żłobka. Dzięki temu rozwiązaniu rodzice mogą wymieniać się między sobą i na zmianę odprowadzać dzieci. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ w przypadku choroby czy nieplanowanych zdarzeń, dziecko będzie miało zawsze zapewniony szybszy powrót do domu. Jeśli pracują Państwo nieopodal żłobka “Wesoły Poranek”, zdecydowanie się na naszą placówkę jest korzystne przede wszystkim dlatego, że rodzic ma możliwość odebrania dziecka od razu po pracy. W takim przypadku nawet zwykła podróż powrotna do domu może okazać się wartościowa, ponieważ maluch będzie mógł przeznaczyć ten czas na drzemkę lub dzielenie się wrażeniami po całym dniu w żłobku.

Nasza lokalizacja

Jeżeli szukają Państwo żłobka w Chorzowie to nasza placówka ulokowana jest w idealnej lokalizacji. Znajdujemy się w pobliżu osiedli mieszkaniowych oraz wielu miejsc pracy. Dla osób mieszkających na Osiedlu Irys oraz Osiedlu Tysiąclecia żłobek “Wesoły Poranek” jest najlepszym wyborem - droga do nas zajmuje tylko parę minut jazdy samochodem, ale mogą ją Państwo pokonać również pieszo. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, których dzieci są miłośnikami spacerów. Dzięki temu można łatwo połączyć przyjemne z pożytecznym - aktywny spacer i poznawanie przyrody to zdecydowanie istotny aspekt, który przyczynia się do prawidłowego rozwoju dziecka. Polecamy się również osobom pracującym w pobliżu ulic St. Batorego, Gałeczki oraz Katowicka. Nie można też zapominać o obszarze: Pnioki, Obroki, Witosa, osiedle Tysiąclecia, osiedle Irys w Chorzowie. Droga do nas zajmie Państwu może więcej czasu niż osobom mieszkającym na wyżej wymienionych osiedlach, ale nasz żłobek znajduje się zdecydowanie najbliżej w porównaniu do innych placówek. Czas dojazdu mogą Państwo potraktować jako dodatkowy czas spędzony z dzieckiem, a przecież nie ma dla rodzica nic lepszego. Dodatkowo dzięki kreatywnym sposobom pozwalającym Państwa maluchom na rozwój i zabawę, a także dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdecydowanie wyróżniamy się na tle innych placówek. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich Rodziców, którzy zastanawiają się nad zapisaniem swojej pociechy do żłobka. Doskonale wiemy, że nie jest to łatwa decyzja, dlatego z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz szczegółowo przedstawiły plan dnia charakteryzujący “Wesoły Poranek”.

KORZYSTAMY Z PROGRAMU

GALERIA ZDJĘĆ


Poniżej kilka zdjęć z naszych wspólnych zabaw.
Po więcej zdjęć i informacji zapraszamy na Nasz profil FB!


METODY WYCHOWAWCZE


Podczas zajęć z dziećmi stosujemy różnorodne metody i techniki wychowawcze,
uwzględniając przy tym indywidualny rozwój dziecka.

 metody czynnościowe

 nauka elementarna j.angielskiego

 badanie i dociekanie w pracowni przyrodniczej

 projekty edukacyjne

 zajęcia dodatkowe

 inspiracje artystyczne wspomagające rozwój aktywności twórczej dziecka

 inspirujące wędrówki po świecie marzeń, wyobraźni (teatrzyki i improwizacje)

 jest jeszcze wiele do odkrycia "Mali Odkrywcy" (rowzijanie u dzieci potrzeby
obserwacji, doświadczania, poszukiwania, majsterkowania, wyciągania wniosków)

 techniki "Klanza"

 elementy metod W.Scherborne

 zajęcia integracyjne

 techniki C.Freineta

 wesołe cyferki, które bawią i uczą

 ruch twórczy

 prace plastyczne, muzyczne, manipulacyjne

 ćwiczenia logopedyczne, rytmiczne, ruchowe

 zabawy spontaniczne, tematyczne, konstrukcyjne w formie grupowej i indywidualnej

CENNIK Opłata miesięczna dla dzieci z Chorzowa: 400 zł

 Opłata miesięczna dla dzieci spoza Chorzowa: 950 zł

 Dzienna stawka żywieniowa: 11,50 zł

 Dodatkowa rozpoczęta godzina: 20 zł

 Opłata wpisowa: 300 zł

 Zajęcia dodatkowe: 135 zł (opłata finansowana z środków projektowych)

KONTAKTDane kontaktowe

  Żłobek niepubliczny "Wesoły Poranek"

  41-500 Chorzów

  ul. Powstańców 68

  606-871-964

  biuro@wesolyporanek.pl

  Zobacz nasz profil!